Logitech 5+1 Hoparlörleri Dr.Domates'e Uyarlama

Bu bölümde ses sistemiyle ilgili cihazların tanıtımını yapabilir sahip olduğu özellikleri ve tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
c_green_1907
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Logitech 5+1 Hoparlörleri Dr.Domates'e Uyarlama

Mesaj #1 gönderen c_green_1907 » Çrş Kas 02, 2011 2:25 am

[font=Comic Sans MS]Sahibinden de yine ve her zamanki gibi Dr.Domates için bişeyler ararken gözüme çarpan aşağıdaki hoparlörleri 40 tl gibi cüzi bir fiyata aldım.Arkadasın evde yatan phılıps ses sıstemının sub'ı arızalı dıye yatıyordu sana vereyım masraf et yaptır dedı proje boyle basladı ama sub gelınce actım ıcını bıraz kurcalayınca arızayı buldum ve saglam oldugu ıcın masraf cıkmadı ve ıcım el vermedı cok yakın arkdasım oldugu ıcın sub'ı faal bır sekılde gerı verdım ve elımde bu hoparlorler kaldı.Sımdı onları kullanmasak olmaz kı asagıdakı resımlerde goruldugu gıbı aracı aldıgımda uzerınde olan ve koltugun altında ikamet eden ıkı adet k*çı kırık hoparlorlerle iyice canım sıkılmıstı bende netten konuda acıp sordum amfı falan baktım ama stereo oldugu ıcın aklıma yatmadı bıraz bakınınca onceden de bırının tavsıye ettıgı orta halli sd/usb/fm ozellıklı sozde 4x40w cıkısları olan roadstar rdm-100'u 50 lıraya aldım ve ıse koyuldum...
Resim
Ahanda hoparlorler =)
Resim
Üzerindeki eski emektar kac yılında yapıldıgı bellı olmayan Kamosonic AR-710 kaset çalar...
Resim
Resim
Resim
Kendi yapmıs oldugum hoparlorlerın orjınal soketlerı hıc olmasın dıye belkı baska yerdede kullanırım dusuncesı ıle boyle bır panel benzerı bısey yapmaya calıstım...
Resim
Resim
İki köşeye ve on kolyukların altına güzelce yerleştirdim çalıştıktan sonra kırmızı ortunun altına gızledıgım hoparlorler...
Resim
Eski muhteşem ses sistemi ;D :yarıl:
Resim
Eski teypten gerıye kalan kapagın bıraz oyulması gerektı onuda havya ıle hallettım bıraz zor oldu ama olsun mutlu sonla bıttı :ok: :ok:
Resim
Resim
Son halide böyle bekledıgımden daha ıı bır ses sevıyesı ve kalıtesı ıle karsılastım ama yurekler ve kulaklar bass'ın vermıs oldugu sallantıyı aramıyor degıl :D ama 100 lıraya olcagıda bu sanırım yınede ıdare eder ama bass bulursam onuda sısteme ekleyebılırım herelde hadı hayırlısı bakalım yavas yavas bıseyler yapmaya calısıyorum :D :D :D[/font]

hunterakon
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Maviş

Cvp: Logitech 5+1 Hoparlörleri Dr.Domates'e Uyarlama

Mesaj #2 gönderen hunterakon » Çrş Kas 02, 2011 10:11 am

sesin sonu yok:) ben 3 tane bass değiştirdim hala istediğim bass yok:D
teyb ve anfi sağlam olacak onu bilirim ve onlarda iyi olduğu için 1400w kenwood kutu bass ile idare ediyoruz:)
ses istiyorsan seti yaptırcan :)
Resim
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #3 gönderen gürhan » Çrş Kas 02, 2011 11:29 am

eline sağlık, güle güle kullan...
Kullanıcı avatarı
c_green_1907
Vosdost

Mesaj #4 gönderen c_green_1907 » Çrş Kas 02, 2011 6:29 pm

hunterakon yazdı:sesin sonu yok:) ben 3 tane bass değiştirdim hala istediğim bass yok:D
teyb ve anfi sağlam olacak onu bilirim ve onlarda iyi olduğu için 1400w kenwood kutu bass ile idare ediyoruz:)
ses istiyorsan seti yaptırcan :)

dogru soyluyosun ama paranın sonu var bıttı mı bısey yapılmıyor =))
Kullanıcı avatarı
c_green_1907
Vosdost

Mesaj #5 gönderen c_green_1907 » Çrş Kas 02, 2011 6:31 pm

gürhan yazdı:eline sağlık, güle güle kullan...

sagol abı tsk ederım :)
Kullanıcı avatarı
suvos
Vosdost
Vosvosumun adı: totoş

Mesaj #6 gönderen suvos » Pzt Kas 28, 2011 1:52 pm

eline sağlık :alkış:

“Cihaz Tanıtımı ve Tesisat Kurulumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir