T2 yedek parça

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
a_erim
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

T2 yedek parça

Mesaj #1 gönderen a_erim » Prş Kas 03, 2011 2:38 am

merhaba arkadaşlar..
elimde ve fazlalık olan
1 adet silecek kolu (soketli) arzu otodan aldım ve hiç kullanmadım..
1 adet silecek su deposu(2.el)iyi durumda
1 adet motor davulunbaz arka saç (2.el)
1 adet iç tavan lambası(ledli ve sıfır )şöför tarafı
hepsini 200 tl ye vereceğim..bütün malzemeler muayyerdir..(kargo alıcıya aittir)
ayrıca benzinli webasto var ama çalışıp çalımadığını bilmiyorum..bulunduğum yerde taktıramadım..
almak isteyenler [email protected] msj atsın

mahoni38
Vosdost

Cvp: T2 yedek parça

Mesaj #2 gönderen mahoni38 » Prş Kas 03, 2011 11:36 am

Vospazar.net bu iş için var dostum. Benzinli webosta satmak için doğru sezondasın ama eğer sağlıklı olmaz ise yani benzini taşırır veya kazan delik ise aracı da yakabilirsiniz. Benim tavsiyem webosta tamiri yapan kaliteli bir yerde komple bakımını yaptırın sonra değerinde satışa koyunuz. bende tüplü trumatic ısıtıcı var. acayip memnunum. sulu da olsa sonraki araçlarıma takmayı düşünüyorum
Başımın belası Vosbusum.
[thumbnail]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1389.snc4/164113_1711657743868_1010866183_31893363_539618_n.jpg[/thumbnail]
a_erim
Vosdost

Mesaj #3 gönderen a_erim » Prş Kas 10, 2011 1:10 am

mahoni38 yazdı:Vospazar.net bu iş için var dostum. Benzinli webosta satmak için doğru sezondasın ama eğer sağlıklı olmaz ise yani benzini taşırır veya kazan delik ise aracı da yakabilirsiniz. Benim tavsiyem webosta tamiri yapan kaliteli bir yerde komple bakımını yaptırın sonra değerinde satışa koyunuz. bende tüplü trumatic ısıtıcı var. acayip memnunum. sulu da olsa sonraki araçlarıma takmayı düşünüyorum

slm arkadaşım..amacım pazarlamak değil emin ol..ihtiyacı olana vermek..webasto için bilgiler vermişin teşekkür ederim..şuan T3 TD 1.6 westy kullanıyorum bendede gazlı e1800 truma var..T2 varken bende dizel webasto taktığım için üzerindekini sökmüştüm..benzinli diye kimseye elletmedim .şuan atıl durumda..heba olmasın istiyorum..yaptırır kullanırım diyen olursa bedava bile verebilirim..parçaları eksik yada tam kesin bilmiyorum..
sevgiyle kal :dede:
mahoni38
Vosdost

Mesaj #4 gönderen mahoni38 » Pzr Kas 13, 2011 8:41 am

webostalarla baya haşır neşir oldum ben. tabi atıl kalmamsı baya iyi bende de truma e1800a var. 12V idi. busu ısıtmaya yetmiyordu (bende model de ömrünü yitirmiş olaiblir tam biliyorum) fan ı ösktüm kazanı temizledim fan kömürleri bakıldı takıldı. yine çözüm yok. devredeki cipleri kontrol ettik tık yok. transistörleri değitrim biraz umut ışı yağndı sonra bi zihni sinri procesi ile cihazı 24V ye cevirdim. fan ancak o zaman tam istediğim gibi calıstı. ki o da ilginçti karta 24V veriyoruz üstündeki transistör hertürlü 12V düşürüp veriyor bende en son araya bir role attım 12V ile röleyi sürüp motor ve ateşlemeyi 24V ile besledim geri kalan 12V ile çalışıyor. sonnc truma 1800 ile t2 bus 900 mt de ısınıyor 10 dk yol gitsem içindekiler kapatın artık diyor. özetle webosta işi biraz kafa patlatabiliyor lakin sonuc gerçekten uğraşmaya değiyor.
bu arada bu yukardakini özetle biri belki truma webosta sı olup peformansını artıkmak isteyen olursa diye yazdım. simdi önüne elimi tutamıyorum müthiş ısıtıyor. kaldı ki 1986 yapımı cıhaz :)

muhterem eğer bezinli webostayı kimse istemezsey atıl kalmasın irtibatlaşalım bana gönder ben inş onu calısır hale getiririm. bi dizel bi tüplü webostayı calıstırdım. (gerci dizelde sanslıydım sadece mazot emme valfi bozuktu.) benim kullandığım bir webostam var o yüzden öncelikle bir ihtiyacı olan alsın isterim lakin kimse ilgilenmezse ben talibim. calıstırır ekonomie kazandırırız. ayrıca vospazar.net koyarsan daha cok kişiye ulaşırsın.
Başımın belası Vosbusum.
[thumbnail]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1389.snc4/164113_1711657743868_1010866183_31893363_539618_n.jpg[/thumbnail]
a_erim
Vosdost

Mesaj #5 gönderen a_erim » Sal Kas 15, 2011 10:30 pm

mahoni38 yazdı:webostalarla baya haşır neşir oldum ben. tabi atıl kalmamsı baya iyi bende de truma e1800a var. 12V idi. busu ısıtmaya yetmiyordu (bende model de ömrünü yitirmiş olaiblir tam biliyorum) fan ı ösktüm kazanı temizledim fan kömürleri bakıldı takıldı. yine çözüm yok. devredeki cipleri kontrol ettik tık yok. transistörleri değitrim biraz umut ışı yağndı sonra bi zihni sinri procesi ile cihazı 24V ye cevirdim. fan ancak o zaman tam istediğim gibi calıstı. ki o da ilginçti karta 24V veriyoruz üstündeki transistör hertürlü 12V düşürüp veriyor bende en son araya bir role attım 12V ile röleyi sürüp motor ve ateşlemeyi 24V ile besledim geri kalan 12V ile çalışıyor. sonnc truma 1800 ile t2 bus 900 mt de ısınıyor 10 dk yol gitsem içindekiler kapatın artık diyor. özetle webosta işi biraz kafa patlatabiliyor lakin sonuc gerçekten uğraşmaya değiyor.
bu arada bu yukardakini özetle biri belki truma webosta sı olup peformansını artıkmak isteyen olursa diye yazdım. simdi önüne elimi tutamıyorum müthiş ısıtıyor. kaldı ki 1986 yapımı cıhaz :)

muhterem eğer bezinli webostayı kimse istemezsey atıl kalmasın irtibatlaşalım bana gönder ben inş onu calısır hale getiririm. bi dizel bi tüplü webostayı calıstırdım. (gerci dizelde sanslıydım sadece mazot emme valfi bozuktu.) benim kullandığım bir webostam var o yüzden öncelikle bir ihtiyacı olan alsın isterim lakin kimse ilgilenmezse ben talibim. calıstırır ekonomie kazandırırız. ayrıca vospazar.net koyarsan daha cok kişiye ulaşırsın.

slm :dede:
açıklamaların için teşekkür ederim..ferhat arkadaşımız talip oldu..şayet çalıştırabilirse iyi günlerde kullanmasını diliyorum..evde depoda duracağına en azından işe yarasın..şayet çalıtıramazsa sen irtibata geçer görüşürsünüz..yapma yoluna girersiniz..
görüşmek dileği ile ..
sevgiyle kalın..
arzu eden varsa diğer satmayı düşündüğüm T2 parçaları hala mevcut..fiyat yazdım ama ortalama bi rakam ..konuşulur anlaşılır..
fùhrer
Administrator
Administrator
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: SrtK

Mesaj #6 gönderen fùhrer » Prş Kas 17, 2011 11:40 pm

Ortada parça hibesi varsa başlığı tutacağım. Satış varsa kilitlemek durumundayım. Bilindiği üzere satış vospazar sitesinde yapılmaktadır.
a_erim
Vosdost

Mesaj #7 gönderen a_erim » Pzr Kas 20, 2011 1:47 am

fùhrer yazdı:Ortada parça hibesi varsa başlığı tutacağım. Satış varsa kilitlemek durumundayım. Bilindiği üzere satış vospazar sitesinde yapılmaktadır.

:ok: parça hibesi olduğunu belitmek isterim :ok:

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir