Yerine sığmayan cdplayer için çözüm?

Bu bölümde ses sistemiyle ilgili cihazların tanıtımını yapabilir sahip olduğu özellikleri ve tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Blueeagle
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Arthur

Yerine sığmayan cdplayer için çözüm?

Mesaj #1 gönderen Blueeagle » Çrş Şub 22, 2012 9:02 am

Taktırdığım xetec dvd mp3 cd vs. player ototeyp yuvasına 2 cm kadar büyük geldi. Bu yuvayı genişletme imkanı var mı?

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: Yerine sığmayan cdplayer için çözüm?

Mesaj #2 gönderen gürhan » Çrş Şub 22, 2012 6:21 pm

yuvayı genişletme daha doğrusu derinleştirme imkanınız normal şartlarda yok...yeni sistemler bizim araçlara uzun geliyor...ancak ben ek bir parça takarak çözmüştüm sorunu...linke bir göz atın isterseniz.
ileti130131.html#p130131
Blueeagle
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Arthur

Cvp: Yerine sığmayan cdplayer için çözüm?

Mesaj #3 gönderen Blueeagle » Cum Şub 24, 2012 9:15 am

Evet ek parça daha uygun gibi zaten teyp yeri konsolun üst çizgisinden biraz içerde kalıyor vosta. O açıdan görüntü kötü olmayacaktır. Pleksiden uğraşmak zor olabilir, onun yerine ferforje demir işi yapan bir yere 1cm lik düz demirden çerçeve yaptırıp kullanmayı düşünüyorum. Sanırım en iyi çözüm bu. Teşekkürler.

“Cihaz Tanıtımı ve Tesisat Kurulumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir