1303 1300 motor 74 model deposu kaç litre

Konuyla ilgili her detayı ve sorunlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
jamy
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Cvp: 1303 1300 motor 74 model deposu kaç litre

Mesaj #11 gönderen jamy » Pzr Haz 26, 2011 8:48 pm

selam kolay gelsin 1974 1303 var araçimdan memnunum bır motor ustasına getırdım dedım bu araç 500 yakıyor 50 ytl 100 km yakti dedim sonra karburator sorun olabılır hayde sökelım söktü tinerle yıkadi temızledı sipop ayarı yaptı motoır bakım felan 170 halettik çıktım yolaa gene aynı egsoz muanesinje gittim dedi karburator ayari yaptir hayde gene gittik ustaya yapti ayar yapti yapmasina bu sefer dediki silindir kapaklarinin birisi açilmamiş sipop oturmamiş ee ne edelım 350 yapariz güzel ramazan ayından sonra gelırım şimdi sunu dıcem bı çok yaktı dıye yollaa çiktim hep bısey cıkıyor ben arabamı sevıyorum ama böle işler insanınj canını sıkıyor duran araba masraf yapmaz arabaya bakarsan arabada sana bakar bu iş böledır ben masrafdan kaçınmam bu araç zevk işidir 74 model bır araçtan çok beklenti olmamasi lazım birakin araç istedıgı yasında dursun bende öle edıyorum ama ne bılım usta her dedıgını yapsak saglam arabayı degısıp durcaz işimiz iş kıme güvencez?

Kullanıcı avatarı
schller
Vosdost
Vosvosumun adı: jack

Mesaj #12 gönderen schller » Pzt Haz 27, 2011 7:56 am

valla hocam bence ustanı değiştir .s onda arza yapılıyor bunda arza .. bu nedir ya ? başka ustalar götür bakalım onlar nedicek .. ama hiç bir şekilde sorunu anlatma bırak onlar bulsun .. sağdece şikayetim bu bu de .. eğer istanbuldaysan önerebileceğim bi yer var .. özelden yazarsın
vosvosserdar
Vosdost

Mesaj #13 gönderen vosvosserdar » Sal Ağu 09, 2011 7:49 am

ben de ilk olarak ustanı değiştir diyecektim.benden önce söylenmiş.170 liraya neler yaptırdınız acaba.

ümraniye de mehmet usta var .şiddetle tavsiye ederim.para konusunda ve işçilik konusunda idealdir.
vosvosta her türlü yardıma hazırım.msn ve telefonla ulaşabilirsiniz.

ResimResim
hunterakon
Vosdost
Vosvosumun adı: Maviş

Cvp:

Mesaj #14 gönderen hunterakon » Cmt Eyl 10, 2011 7:22 pm

murattt yazdı:benımkı big motor 400 e yakın yakıo walla ocagıma incir agacı dıkıldııııııııııııııııı.:)

bence az yakıyor bendede 1303 s big var 1600cc 500 den aşşağı yakmıyor
Resim
muzaffer_usta
Vosdost

Mesaj #15 gönderen muzaffer_usta » Cum Ara 13, 2013 10:33 am

Mehmet ustanin telefonu varmi?

“Göstergeler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir