canım çok sıkıldı :)

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
harunottas
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

canım çok sıkıldı :)

Mesaj #1 gönderen harunottas » Cmt Eyl 06, 2014 5:54 pm

Resim ARKADAŞLAR CİDDİ MANADA UMMADIĞIM YERLER ÇÜRÜMÜŞ TABA SACINI GEÇTİM ONU HALLEDEBİLİRİM AMA ÖN TEKERLERİ TUTAN (VİRAJ DEMİRİ YADA DENGE MİLİ ) YERLERİ ÇÜRÜMÜŞ KOPMA NOKTASINDA ARKA TEKERLERİNDE AMORTSÖRLERİ TUCAN SACLARDA YIRTIK VAR NE YAPMAMI ÖNERİRSİNİZ ZAMANIM VE YERİM VAR
BU ARADA KUPAYI AYIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA ELEKTRİK TESİSATI BİRAZ KARMASIK ÖNCEKİ VOSUM PİRE İDİ TESİSAT BASİTTİ BUNDA BİRAZ ZAYIF KALDIM ŞEMANIN ÇIKTISINI DA ALDIM
BANA KUPA AYIRAN BİR ABİMİN KARDEŞİMİN BİLGİSİ LAZIM TESİSAT KUPA İLE BİRLİKTE Mİ ÇIKIKIYOR YADA DİKKAT ETMEM GEREKEN ŞEYLER NELER ŞİNDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM :shock: [img][IMG]http://i58.tinypic.com/2zs37lz.jpg[/img] http://i61.tinypic.com/ekp8hs.jpg[/IMG]

Kullanıcı avatarı
zekimert
Administrator
Administrator
Kan Grubu: B Rh -

Cvp: canım çok sıkıldı :)

Mesaj #2 gönderen zekimert » Cmt Eyl 20, 2014 11:31 am

Merhaba,

Süper kasalarda bulunan ön torsiyon çubuğu düz yolda yük çekmez, sadece virajda araç bir yana yatarken diğer tarafın da alçalarak virajda savrulmayı engeller. Ancak tekerleklere önden ve arkadan gelen yüklerin bir kısmını bu parçalar taşır. Yani tekeri önden kaldırıma vurmaya başladığında bu parça elinde kalabilir.

Taban sacı değişirken bunların tümünü de elden geçirirsiniz, srun çözülür. Genelde parça kaynatarak düzeltilebiliyor.

Kolay gelsin
harunottas
Vosdost

Mesaj #3 gönderen harunottas » Sal Eki 21, 2014 2:17 pm

TEŞEKKÜR EDERİM İLGİNİZ VE BİLGİLERİNİZ İÇİN
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #4 gönderen orko » Sal Şub 17, 2015 8:11 am

aracın son durumunu gösteren bir kaç foto iyi gelir şimdi aslında. moral bozuyor cidden çürüyen vosvoslar.
stresss...

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir