karburator ustundeki manyetik meme

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
soneroo
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

karburator ustundeki manyetik meme

Mesaj #1 gönderen soneroo » Pzt Nis 11, 2016 9:05 pm

Resim Merhaba arkadaslar adim soner oncelikle herkese iyi forumlar dilerim
Kendi aracimda olan bir sorun uzerine arastirma yaparken forumunuzu gordum ve kayit olmadan gecemedim siz degerli forum arkadaslarima sormak istedigim bir soru var kendim aracim 1990 model peugeot 605 weber cift bogaz gaz kelebegi var ustunde ve ustundedw vosvoslarda olan manyetik bir meme var nasil olduysa bu parca kirildi ve kirildiktan sonra arac sogukken rolantim normal fakat isininca 1200 1500 devir arasinda kaliyor size olan sorun vosvoslarinizdada olan bu manyetik meme arizalandiginda bu tur sorun cikarirmi kirik parca ustteki resimdedir, ilginize ve alakaniza simdiden cok tesekkur ederim

“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir