Avcılar Esenyurt Küçükçekmece Beylikdüzü Karbüratör Ustası?

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
darkteen
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +

Avcılar Esenyurt Küçükçekmece Beylikdüzü Karbüratör Ustası?

Mesaj #1 gönderen darkteen » Cmt Nis 09, 2016 8:33 pm

Arkadaşlar aracıma karbüratör ve lpg ayarı yapabilecek iyi bir usta varmı tanıdığınız? Esenyurt Avcılar Küçükçekmece Büyükçekmece Beylikdüzü Güngören civarlarında tanıdığınız o eski ustalardan denebilecek bir usta var mı?

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: Avcılar Esenyurt Küçükçekmece Beylikdüzü Karbüratör Usta

Mesaj #2 gönderen gürhan » Pzr Nis 10, 2016 11:05 am

Küçükçekmede e5 in yanında yeşil caminin bitişiğinde erkan usta diye bir usta vardı eskiden.
darkteen
Vosdost

Mesaj #3 gönderen darkteen » Çrş Nis 13, 2016 6:03 pm

Araştırdım bulamadım. Bir arkadasim Hasan Usta diye birini onerdi. İstanbulun en eski ve en iyi ustasimiş. Yeni dükkan açmış ama bulamadım. Var mı tanıyan ? Ya da kaliteli bir usta onerebilecek
darkteen
Vosdost

Mesaj #4 gönderen darkteen » Prş Nis 14, 2016 11:09 am

Arkadaslar yok mu yardım edebilecek birisi? İstanbul bu bölgede bilgisi olan?
darkteen
Vosdost

Mesaj #5 gönderen darkteen » Cum Nis 15, 2016 9:40 pm

Arkadaşlar hiç yardımcı olmadınız ama canınız sağolsun. İnternette araya taraya buldum en sonunda Hasan Ustayı. Çıraklıktan yetişme 40 yıllık ustaymış. Yeni yer açmış. Gerçekten çok tokgözlü bir adam ve inanılmaz meziyetli bir adam. Aracımı diğer ustalar gibi yarım saat bakıp birşey yok bunda deyip yollamadı. 4 saat aracımla uğraştı ve resmen yeniden dizayn etti. Aracıma karbüratör ağır bakımı ve lpg gaz ayarı yaptı. Malzemelerini taktı. Piyasaya göre %20 daha az aldı. Dükkanı da güzel olmuş. Erkut Karbüratör dükkanın ismi. Avcılar Necip Fazıl Kısakürek Cd. sinde. internette aratınca heryerde çıkıyor zaten. Bana yardımcı olmadınız ama birinin işi düşerse diye ben insanlık edeyim dedim.
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #6 gönderen gürhan » Cum Nis 15, 2016 10:12 pm

Sevgili darkteen, burada bütün ustaları tanıyıp bileceğiz diyebir şey söz konusu değil. Bildiğimizi yazıyoruz zaten. Bilen bildiğini yazar. Bilmeyen bilmediğini yazamaz. Sende ne güzel araştırıp bulmuşsun. Başkaları faydalansın diyede ne güzel adresinide vermişsin. Vosvosçu olmak sitem etmek değil, elinden geldiğince kariışıksız yardım edebilmektir. Zaman geçtikçe forum ve facebook un farkını daha iyi anlayacaksın. Selametle. Bizler yine buradayız. Kafana takılan birşey olursa sor. Bilenler bildikleri kadar yardımcı olmaya çalışacaktır.
darkteen
Vosdost

Mesaj #7 gönderen darkteen » Cmt Nis 16, 2016 3:03 pm

kesinlikle size bir sitem değil gürhan bey. Siz sonuçta bilginizi paylaştınız. Ancak ben genel anlamda yardım istedim. Gerçi çok şükür gerek kalmadı. Hasan USTA bundan sonra benim karbüratör ve lpg cim. Erkut Karbüratör ve Lpg servisi Avcılarda Firuzköy tarafında.

gönderen darkteen » Çrş May 04, 2016 1:19 pm

Erkut Karbüratör ve Lpg Servisi Avcılar Firuzköy Necip Fazıl Kısakürek Cd. sinde. Hasan USTA var. Yılların karbüratör ustası. Arkadaşlar aracımı yaptırdığımdan beri ustanın yanına her hafta uğruyorum. Çayını içiyorum. Gerçekten mükemmel bir karbüratör ve lpg ustası. Çok meziyetli. Diğer işlerden de anlıyor. Mutlaka uğrayın karbüratör ve lpg ile ilgili sıkıntınız varsa.

Mesaj düzenlenmiştir. Aynı içerikli mesajları üstüste atmayınız.
Moderatör, 05.05.2016

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir