Karbüratör Ustası Erkut Karbüratör ve Lpg Servisi, İSTANBUL

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
darkteen
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +

Karbüratör Ustası Erkut Karbüratör ve Lpg Servisi, İSTANBUL

Mesaj #1 gönderen darkteen » Çrş May 04, 2016 12:47 pm

Arkadaşlar aracımdaki sorunu halleden Hasan USTA dan allah razı olsun. 3 ustaya gittiydim hepsi saçma sapan cevaplarla (yok motordan, yok bujilerden yok ondan bundan) aracımı yapamadan geçiştirdi ve hepsine az az işçilik parası verdim. Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine gittiğim Hasan USTA mükemmel bir karbüratör ve lpg ustası. 40 senedir bu mesleğin içinde ve kendisi gibi meziyetli ustanın kalmadığını söylüyor. Hakkaten mükemmel bir işçiliği var. Aracım canavar gibi oldu.

Karbüratör ağır bakımı (parça değişti 1 tane), lpg bilgisayarlı gaz ayarı, elektriksel işlemler, (yağ ve suyumu ben getirdim onları da değişti sağolsun) hepsine 200 tl aldı. Piyasa da 350 den aşağı bir yer bulamazsınız ben çok araştırdım. Adam mükemmel bir usta ve mükemmel bir insan. Şiddetle tavsiye ediyorum. İnternette ERKUT KARBÜRATÖR VE LPG SERVİSİ diye aratınca çıkıyor. Uzak diye sakın düşünmeyin atlayın gidin müsait zamanda. Ben kalktım bakırköyden gittim. Mükemmel bir usta. Canıma tak ettiydi artık o kadar rahatım ki. Aracımı satacak aşamaya geldiydim. Allah razı olsun böyle adamlardan.

ADRES: Firuzköy Bulvarı Necip Fazıl Kısakürek CD. No:2 AVCILAR/İSTANBUL

HASAN USTA TEL: 0 536 554 78 46

Başlığın adı, bulunmasını kolaylaştırmak için değiştirilmiştir.
Eski adı: İSTANBUL KARBÜRATÖR VE LPG USTASI ARAYANLAR
Moderatör, 05.05.2016
En son darkteen tarafından Pzr May 28, 2017 9:45 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
subutay2006
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: PORTAKAL

Cvp: Karbüratörcü Hasan Usta, İSTANBUL

Mesaj #2 gönderen subutay2006 » Pzr May 08, 2016 8:59 am

Geçmiş olsun ne suyunu değiştirdi anlayamadım aracınız nedir ?
It's not a car, ıt's a VW

1973 1303 PORTAKAL
Murat KOCABAŞ

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir