Yeni woswos

Yeni üyelerimizin kendilerini tanıtabilecekleri bölüm.
Forum kuralları
Bu bölümde yeni üyelerimiz kendilerini tanıtabilirler.
Sorularınız için önce arama yapınız.
Ardından ilgili bölümlerde başlık açınız.

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
mavikorku
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Yeni woswos

Mesaj #1 gönderen mavikorku » Pzr Nis 02, 2017 3:05 pm

SELAM arkadaşlar ben yeniyim vosvos almayı düşünüyorum yalnız kafamda SORULAR var Düzcam bombeli cam metal panel ve motor seçenekleri bunlardan hangisini önerirsiniz

Kullanıcı avatarı
Onuurduman
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Re: Yeni woswos

Mesaj #2 gönderen Onuurduman » Cmt May 20, 2017 4:44 pm

Merhaba dostum;

Öncelikle bunu gerçekten isteyip istemediğine karar ver zira vosvosa binmek meşaketli bir iştir ve diğer otomobiller gibi itilip kakılmayı sevmez bilakis ilgi ve alaka bekler. Tüm bu sabra ve inanca sahip olduğundan emin olduktan sonra gelelim binilmesi ve sürüşü bi o kadar keyifli sana uygun olan arabayı seçmeye;

Öncelikle bütçen ve kullanım şartların ön plana çıkacak.
Eğer günlük kullanacak ve senin tek sahip olacağın taşıt olacaksa bombe cam bir model bakmakta fayda var. Pre diye tabir edilen ve onalardan daha modelli olan demir torpidolu modeller de her ne kadar şık olsa dahi yaşından dolayı bi tık daha nazlı olacaktır ve parçası da aynı şekilde hafif tuzlu olacaktır.

As motorlu bir 1.6 bulabilirsen çekişinden de memnun kalırsın. Bizim kızın kadranı dur durak bilmiyor. Ama tabi yakıt konusunda da aynı şekilde cömert davranıyor. 1.3 bir model bakacaksan sa sana yeterli olacağını aklından çıkarma.

Her şeyden önemlisi alacağın arabanın önce içine sinmesi sonra, kupasının, şasesinin, motorunun düzgün ve saat gibi olmasıdır. Hadi diyelim mekanik bir şekilde hallolur ama kaporta işleri hiç o ladar kolay olmayacaktır. Aman diyim bir heves parayı verip satışı alalım da bir gazlayalım deme. Önce arabadan emin ol sonra mümkünse bir bilene danış ve arabaya baktır.

Tüm bunlardan sonra hangi modeli aldığının çok bir önemi kalmayacaktır zaten.
(o_/!\_o) Volkswagen Başkadır. 1303s Bambaşka !

“Tanışma Alanı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir