yeni vos alıcam ama bütçe belli.. :(

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
boynerboyner
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh -
Vosvosumun adı: arıyoruz şuan
İletişim:

Mesaj #1 gönderen boynerboyner » Pzr May 21, 2017 3:28 pm

merhabalar. yeni bir vos istiyorum otomatik olması ilk öncelik çünkü düz pratigim hiç olmadı daha önceden çok arabam oldu ama vosum olmadı vosu çok araştırdım istanbul içi hergün 60 70 km yapmaya engel bir araç değil. bebekliğimi o arabada yatarak geçirmişim annem anlatıyor. motoru yorulmamış çürüğü çarığı olmayan bir vos bulursanız bana haber edin emi hepinize tşk ederim
aleyna....

Kullanıcı avatarı
Onuurduman
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Mesaj #2 gönderen Onuurduman » Prş May 25, 2017 2:15 am

Umarım istediğin vosa bir gün kavuşursun. Ama bilmen gereken bir şey var ki düz şanzuman kullanmayı öğrenmek otomatik vos bulmaktan daha kolay olacaktır.

Otomatik otomobiller bugünün teknolojisinde bile çok sağlıklı görünmüyor şahsi fikrimce. O yıllarda üretilmiş bir otomatikse tam başına bela olacak ve seni o çok sevdiğin vosundan soğutacaktır hele bir de ben yaparım diyen bir ustanın elinden geçtiyse..

Onun haricinde biraz pratik yapıp biraz da vura kıra düz vitese alışmak ve başın ağrımadan vosunla daha keyifli zaman geçirmek yerinde olur.

Ben de uzunca bir süre hayalini kurmuştum ve sonradan kavuştum. Öyle olunca da ayrı bir kıymetli oluyor. :)

Günlük 60-70 km hiç de bir şey değil. Ben gayet okula gidip gelmek için, akşamları gezip dolanmak için kullanıyorum üstelik istanbulun trafiği malum, akşam trafiğine kaldığım da oluyor, bir kez olsun tık demedi.

Çürük mevzusu önemli, dıştan öyle güzel boyuyorlar ki görünüşe aldanıyor insan. Halbuki o boyanın altı komple macun ve kısa bir süre sonra çatlıyor. Aman dikkat et alırken, bir bilene mutlaka göster, volkswagenden anlayan biriyle bakmaya git.
(o_/!\_o) Volkswagen Başkadır. 1303s Bambaşka !
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Re: yeni vos alıcam ama bütçe belli.. :(

Mesaj #3 gönderen orko » Cum May 26, 2017 10:56 am

bahsettiğiniz araç ancak hayallerde ya da araba müzelerinde bulunuyor. 15 yıl önce sırf bir seferlik otomatik vosvos kullanmıştım. çok iyi durumda olmasına rağmen beni korkuttu. her an yolda kalmak üzere gidiyordu. onur iyi demiş. düz daha iyi olur.
stresss...

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir