Cani isterse calişan vosvos

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Feyzii
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Düğme

Cani isterse calişan vosvos

Mesaj #1 gönderen Feyzii » Pzt Ağu 21, 2017 8:46 am

Merhaba herkese bende bir vosvos alali 20 gun oldu ve sitede okumadik makale sanayilerde gezmedik yer birakmadim aracimin motoru cok duzgun tertemiz ncak arac keyfe keder calisiyor atiyorum simdi bindim 15dk yol gidip benzinlikte durdum calismiyor, veya bindim gittim yarim saat 1 saat snra park edip bi saaat sonra geldim aracin basina gene calistirip 3-4km yol gittim durdum yine calismiyor marş motoru donuyor ama motor bi turlu calismaya gecmiyor mako bobin var dun platin avans ayari yapildi gecen hafta yine platin acildi lastigi vs kontrol edildi biri aku zayif bobinin yetersiz kaliyor akimda diyor bi baskasi bujilerdr sikinti diyor her kafadan ses benimdr cebimden surekli para cikiyor sonuc yok

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir