Sinyal kolu...

Konuyla ilgi tüm sorun tavsiye ve tecrübelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz...
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Çumkur
Vosdost

Sinyal kolu...

Mesaj #1 gönderen Çumkur » Cum May 05, 2006 12:15 am

Birkaç saat önce çalışır vaziyette bıraktığım sinyaller artık yanmıyor.Dörtlülerde ise hiçbir problem yok.Sinyal kolunda bir aksaklık var herhalde.Bu konuda çok acemi olan ben kurcalamalı mıyım kendisini biraz?Kurcalamalıysam ne yapmalıyım? Yoksa önerebileceğiniz bir elektrikçi var mı? :)

ehrimen
Vosdost

Mesaj #2 gönderen ehrimen » Cum May 05, 2006 12:22 am

Elektrikçiden bol ne var? :D Sinyaller çalışmıyosa, sigortasında bir sorun olabilir mi diye düşünüyorum? Radyo'nun olduğu yerin hizasında altında, taaaa en aşağıda bir sigorta kutusu vardır, oraya bir bak eksik sigorta var mı? Varsa yerlere bir bak muhtemelen düşmüştür, yerine oturtursun. Onun dışında sinyal kolu durduk yere bozulmaz. Eğer bıraktığında çalışıyosa, geri geldiğinde de çalışıyor olmalı. Tesisatta bir problem var mı diye düşünüyorum, ama sen bi sigortaları kontrol et istersen, çok büyük ihtimalle ordan çıkıcak problem. Hala halledemezsen Mehmet Usta'ların oraya uğra bi yarın, bütün gün ordayım yine muhtemelen :D yardımcı olurum elektrikçi konusunda, hatta belki orda bile halledebiliriz.
There are three kinds of lies:
Lies, Damned Lies and Statistics.

Benjamin Disraeli
Çumkur
Vosdost

Mesaj #3 gönderen Çumkur » Pzr May 07, 2006 2:32 am

Gökçe kardeşim kusura bakma şenlik falan derken halletmeye çıkamadım problemi.Hatta bilgisayarı bile açamadım.Sinyalsiz kullandım bir iki gün.Bir de daha bugün farkettim ki kornam da çalışmıyor.Pek kullanmıyoruz tabi :) Yarın inceliyeyim sigortayı.İnşallah hallolur...Sağolasın

“Elektrik Aksamı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir