TOSBAĞA DERGİSİ --SAYI 15 sizlerle..

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
kapsonlupolar
Vosdost

Mesaj #31 gönderen kapsonlupolar » Prş Şub 22, 2007 12:56 pm

cakabo yazdı:
YANIMDA yazdı:MERHABA CAKABO BEN BU DERGİYE BÜYÜK EMEK HARCANDIĞINA İNANIYORUM VE HER HARCANAN EMEĞİN BİR KARŞILIĞI OLSUN İSTERİM Kİ UMUYORUM ARKADAŞLAR EMEKLERİNİN KARŞILIĞINI BÜYÜK BİR ŞEKİLDE ALIRLAR BEN ORDUDAYIM VE BU DERGİYE ULAŞMAK İSTİYORUM MASRAFI NE İSE O ŞEKİLDE BU KONUDA NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİN ACABA

SAYGILARIMLA FIRAT

özelden ad-soyad adres ve telefon bilgilerini bana yolla elimde fazla olan diğer sayılarla birlikte yollayayım..

muhammed kardeş eski sayılardan varsa bende isterim teşekkürler
saygılar

İŞTE BEN İŞTE OĞLUM İŞTE BİZİM VOSVOSUMUZ İŞTE VOSVOSTURK
Resim
YANIMDA
Vosdost

Mesaj #32 gönderen YANIMDA » Prş Şub 22, 2007 12:56 pm

CAKABO TEŞEKKÜR EDERİM BİLGİLERİ YOLLADIM UMARIM EN KISA ZAMNDA ELİMİZDE OLUR

KOLAY GELSİN BAŞARILAR
HAYAT YAŞAMAYA DEĞER
BİRDE SEVDİKLERİN YANINDA İSE
BU HAYAT HİÇ VAZ GEÇİLMEZ HAL ALIR...
Resim
YANIMDA
Vosdost

Mesaj #33 gönderen YANIMDA » Prş Şub 22, 2007 1:01 pm

BİRDE ARKADAŞLAR BURADA ÇOK SAYIDA VOSVOS VAR FAKAT ARAMIZA KATILMIŞ DEĞİLLER BELKİDE İNTERNETE PEK TAKILMIYORLAR KEŞKE İMKAN OLSADA BURADAKİ VOSLARIN CAMINADA BEN BIRAKSAM ONLARDA BUNDAN MEMNUN KALIRLAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM GERÇİ BÖLE BİR İMKAN VARMI BİLEMİYORUM
HAYAT YAŞAMAYA DEĞER
Resim
papatya
Vosdost

Mesaj #34 gönderen papatya » Prş Şub 22, 2007 1:04 pm

ben küçükken ordu-ankara bağlantılı olurdu vosvos etkinlikleri...hatta yılda bir kez orduya gidilirdi...o günlerden kalan voslar voscular çoktur eminim :) canlandırmak lazım orayı
hayat kadere inat seni sil baştan yaşayacağım ahdım olsun...
YANIMDA
Vosdost

Mesaj #35 gönderen YANIMDA » Prş Şub 22, 2007 1:57 pm

DOĞRU SÖYLÜYORSUN ABLACIM BİR BEYAZ LİMUZİN TOSBA VARDI YAYLALARA ÇIKILIRDI MEŞURDU DENİZ KENARINA ÇADIRLAR KURULUR TOPLU SÜNNETLERDE ÇOCUKLAR GEZDİRİLİRDİ AMA ARTIK ENES ABİ GİDİNCE KALDI ŞENLİKLER SATILDI O BEYAZ VO BİTTİ ANKARADAN GELEN VOS DOSTLARDA UNUTTU BİZİ AMA İNANIN BURADA O KADAR GÜZEL GÜNLER YAŞANDI Kİ ESER KALMADI ŞİMDİ

HEP BİR VOSUM OLSUN ŞENLİKLERE GİDECEĞİM DERDİM FAKAT ŞİMDİ VOSUM VAR ŞENLİK YOK

SAĞLIK OLSUN
HAYAT YAŞAMAYA DEĞER
Resim
Meltem
Vosdost

Mesaj #36 gönderen Meltem » Prş Şub 22, 2007 2:46 pm

bende isteyebilirmiyim o dergideenn?? muhammed banada bi tane ayırırmısın lütfeenn??
dünden ders al, yarını düşün ama BUGÜNÜ yaşa..
cakabo
Vosdost

Mesaj #37 gönderen cakabo » Prş Şub 22, 2007 8:28 pm

Meltem yazdı:bende isteyebilirmiyim o dergideenn?? muhammed banada bi tane ayırırmısın lütfeenn??

tabi ayırırım meltem.. ayrıca furkan ve yanımdanın dergileri bugün ordu ve kastamonuya doğru çıktılar yola..
[align=center]0532 521 15 74
SEVMEK BİR ŞEYİ SEVMEKTİR VOS KADAR..!
http://www.youtube.com/watch?v=rHJZBwtS6JU]Resim
[/align]
tortoise
Vosdost

Mesaj #38 gönderen tortoise » Prş Şub 22, 2007 8:34 pm

mami ya engin abi getiriodu bize izmitte ama artık alamıorz dergi, eğer yollayabilirsen fazla varsa geçmiş saılarıda isteyebilirim... ;)
Emrah...
Resim
VOGEN
Vosdost
Vosvosumun adı: CABBAR

Mesaj #39 gönderen VOGEN » Prş Şub 22, 2007 9:32 pm

arkadaşlar bir kaç hususta yanılıyorsunuz şenlikler bu yıl bilemiyorum ama 2005te yapıldı gelen grup zaten genellikle istanbul grubu idi biraz olaylar karışıktı çünkü anakaradan gelen grup 1 ya da 2 hafta önce gelip gitmişlerdi ayrı ayrı gelindi yani katılım azdı 25 araç falan aşağı yukarı ve sizin etkinlikler gibi gördüğüm kadarı ile bir etkinlik olmadı herkes kendi grubu ile başına buyruktu zaten gelen bu grubu bu işin geçmişten istanbuldaki gediklileri enis abinin arkadaşları hatta onları tosbağanın 10. sayısında atilla abinin yazısında okuyabilirsiniz ama ben çok sevmedim voslarla olmak güzeldi ama çok kopuktu olay ve beyaz limuzin yason kilisesinin orda enis abinin cafesinin orada duruyordu ama bu yıl yok ayrıca fırat bilir orduda sahilde ayışığının oradada üstü açık kamyonet şeklindeki vosda enis abiye ait

ben her koşulda genç yada yaşlı ne olursa olsun VosvosTürk etkinliklerini katılamasamda tercih ederim.

bir kaç foto paylaşayım sizlerle 2005e dair

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
MİTHAT AYDIN
cakabo
Vosdost