TOSBAĞA DERGİSİ --SAYI 15 sizlerle..

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
HACER
Vosdost
Vosvosumun adı: DaDi

Mesaj #51 gönderen HACER » Cum Şub 23, 2007 5:32 pm

aaaa papatya hanımcım siz hala gençsiniz bence

FK
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: FK

Mesaj #52 gönderen FK » Cum Şub 23, 2007 7:53 pm

Bugün Tosbağa dergisi elime geçti. Muhammed kardeşim sağolsun hemen yollamış. Ben de açtım baktım inceledim okudum da okudum. Özellikle Muhammed kardeşimle eşi Gülden'in düğününü anlatan bölüm çok güzel biraz kısa olsa da. Bu güzel derginin yapımında emeği geçen herkese teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.
Resim

FK Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin:
TIKLAYINIZ

DEĞER OTO MOTOR KASTAMONU
Sanayi Sitesi 2.Sokak No:67
03662128524 - 05434418020
[email protected]
VOGEN
Vosdost
Vosvosumun adı: CABBAR

Mesaj #53 gönderen VOGEN » Cum Şub 23, 2007 9:58 pm

Muhammed kardeşim bende istiyorum yazmayı unutmuşum ve bende 9 ve 10 nolu sayılar fazla 1 er tanesini verebilirim fırat
ayrıca muhammed eksik sayıları nasıl bulacağız bilgi verirsen sevinirim zaten benim elimde 3 sayısı var (8-9-10) gerisi eksik yani

ercü doğru genellikle istanbul grubuydu ayrıca ordu çevresinden gelenler vardı giresun samsun + trabzon ama çok sakindi
en iyi atraksiyon nil konseri olmuştu son gece
MİTHAT AYDIN
cakabo
Vosdost

Mesaj #54 gönderen cakabo » Cmt Şub 24, 2007 1:41 am

VOGEN yazdı:Muhammed kardeşim bende istiyorum yazmayı unutmuşum ve bende 9 ve 10 nolu sayılar fazla 1 er tanesini verebilirim fırat
ayrıca muhammed eksik sayıları nasıl bulacağız bilgi verirsen sevinirim zaten benim elimde 3 sayısı var (8-9-10) gerisi eksik yani

ercü doğru genellikle istanbul grubuydu ayrıca ordu çevresinden gelenler vardı giresun samsun + trabzon ama çok sakindi
en iyi atraksiyon nil konseri olmuştu son gece

ben yanımda ya elimde olanlardan ve yeni sayıdan bir kaç adet fazlasıyla yolladım.. eğer yakınsanız birbirinize ulaştırabilirsiniz ama mesafe uzaksa adresinizi bana özelden mesaj atın ben buradan yollayayım..
[align=center]0532 521 15 74
SEVMEK BİR ŞEYİ SEVMEKTİR VOS KADAR..!
http://www.youtube.com/watch?v=rHJZBwtS6JU]Resim
[/align]
YANIMDA
Vosdost

Mesaj #55 gönderen YANIMDA » Cmt Şub 24, 2007 9:03 am

mithat kardeşim ben sana yollayabilirim bende 15. sayı fazlası ile var havalar açınca buradaki tosbağaların camına koyacağım geri kalanı yolla dersen pazartesi kargoya vereyim
HAYAT YAŞAMAYA DEĞER
BİRDE SEVDİKLERİN YANINDA İSE
BU HAYAT HİÇ VAZ GEÇİLMEZ HAL ALIR...
Resim
Kullanıcı avatarı
gissemm
Vosdost

Mesaj #56 gönderen gissemm » Cmt Şub 24, 2007 3:02 pm

ya dergiden ben de istiyorum...yollayabilme imkanınız var mı masrafı neyse karşılarım.ya da buradaki vosbağa derneğine geliyomu??paptya annem de varsa ondakine de bakarım aslında bi görim ya merak ettim....
Kullanıcı avatarı
H A V U Ç
Vosdost

Mesaj #57 gönderen H A V U Ç » Cmt Şub 24, 2007 3:37 pm

gissemm yazdı:ya dergiden ben de istiyorum...yollayabilme imkanınız var mı masrafı neyse karşılarım.ya da buradaki vosbağa derneğine geliyomu??paptya annem de varsa ondakine de bakarım aslında bi görim ya merak ettim....

Gissemm sen benim İşyerime gel bende dergide + Hediyesside war ,,Yada nereye göndereceğimi söyle ben yollıyayım sana..

Benim işyeri telefonum : 222 - 220 36 06 - İsmimde : Şadan
vosatesvos
Vosdost

Mesaj #58 gönderen vosatesvos » Cmt Şub 24, 2007 4:05 pm

Bu dergiden bende edinmek isterim. Hiç elime daha önceki sayılardan geçen olmadı. İmkan varsa onlardan da edinmek isterim. Maddi manevi imkanım elverdiğince yardım ve desteğe hazırım. Elimde hep yabancı Beetle dergileri var. Sonuçta yurt dışında da sevenlerin desteğiyle, yardımıyla başlamış. Bizim ne eksiğimiz var. Dergi için emek veren herkese önce saygılar sonra teşekkürler. :)
Kullanıcı avatarı
gissemm
Vosdost

Mesaj #59 gönderen gissemm » Cmt Şub 24, 2007 4:21 pm

aaaa şadan abi çok teşekkkür ederim...işyeriniz nerede acaba ben geleyim oraya.alayım...çok sevindim çok saolun :)
Kullanıcı avatarı
H A V U Ç
Vosdost

Mesaj #60 gönderen H A V U Ç » Cmt Şub 24, 2007 4:30 pm

Köprübaşında - Sutan Fotoğraf

220 36 06 telefonum..

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir