Bir kaç soru ?

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
theceo
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Bir kaç soru ?

Mesaj #1 gönderen theceo » Cmt May 12, 2012 6:04 pm

Öncelikle abilerim selamlar yine sorularımla geldim :)

Şimdi temel olarak ilk olarak bir fotoğraf ekliyorum
Resim

Benim tüm amacım bu tarz bir şey ortaya çıkarmak yani bu hippi fakat ben kendi ilgi alanım olduğu için daha elektronik müzik ağırlıklı bir tema kullanacağım..

Sorularım şunlar :

1) Bunu ruhsata işletmek mümkün mü ? Değilse ne kadarına kadar işletebiliyoruz yani hiç mi yoksa belli bir parça mı ?

2) Bu tarz bir tasarım T2lere mi T3lere mi daha çok yakışır ? Benim planım T2ye uygulamak ama yine de fikirleriniz benim için çok değerli..

3) Bu bir soru değil bir rica : lütfen bu çok pahalı olur bu seni aşar tarzı işlere girişmeyelim :yesno:

gorkemuluser
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: düldül

Cvp: Bir kaç soru ?

Mesaj #2 gönderen gorkemuluser » Pzt Mar 11, 2013 11:20 pm

Üstadım aynı durumdayım. Bugün aracın dış kısmı için gittim hatta kaportacıya gittim fiyat aldım.
Bir aksilik olmaz ise Cumartesi günü tamamen dışını tertemiz yapıcam ve araç kaplama yapıcam. Bu konu ile ilgili bilgisi olanlar var ise lütfen bilgi versinler.
Umarım bilen ve yol gösteren olur :)
fùhrer
Administrator
Administrator
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: SrtK

Cvp: Bir kaç soru ?

Mesaj #3 gönderen fùhrer » Sal Mar 12, 2013 12:49 am

theceo yazdı:Öncelikle abilerim selamlar yine sorularımla geldim :)

Şimdi temel olarak ilk olarak bir fotoğraf ekliyorum
Resim

Benim tüm amacım bu tarz bir şey ortaya çıkarmak yani bu hippi fakat ben kendi ilgi alanım olduğu için daha elektronik müzik ağırlıklı bir tema kullanacağım..

Sorularım şunlar :

1) Bunu ruhsata işletmek mümkün mü ? Değilse ne kadarına kadar işletebiliyoruz yani hiç mi yoksa belli bir parça mı ?

2) Bu tarz bir tasarım T2lere mi T3lere mi daha çok yakışır ? Benim planım T2ye uygulamak ama yine de fikirleriniz benim için çok değerli..

3) Bu bir soru değil bir rica : lütfen bu çok pahalı olur bu seni aşar tarzı işlere girişmeyelim :yesno:

3. Bu çok pahalı olur ve seni aşar :D

2. Şahsi kanaatim Type 2'den yana. Daha güzel görünüyor.

1. Bunu ruhsata işletmen bana göre mümkün değil. Sebebi ise Türkiye'de tek tip ya da çift tip renk kullanımı. Yani standart tek bir renk ya da altı siyah üstü beyaz şeklinde çift renk. Bu bağlamda resimdeki aracın renk sayısını ben sayamadım :) İşlenirse yoğunluktaki renklerin ruhsata işlenmesi lazım diye düşünüyorum.
Tavsiyem emniyete gidip, karışık renk için bir tanımın var olup olmadığını sor. Birden fazla renge ruhsatta ALA - ALACA - BİRDEN FAZLA RENK(sarı - kırmızı - mavi vs) ibareleri oluyorsa işletedebilirsin.

Bu seni aşar :D :D

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir