VOS ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KONULAR

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
fuat
Vosdost

Mesaj #51 gönderen fuat » Sal Kas 16, 2010 11:58 pm

temiz vosvos arıyorum ilgilenen arkadaşlara duyurulur..

emrahtobbas
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

Cvp: VOS ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KONULAR

Mesaj #52 gönderen emrahtobbas » Sal Ara 28, 2010 11:23 pm

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. gerçekten gerekli bilgiler. ben yeni bitane buldum ve almaya karar verdim ama bi kaç çürüğü var. bana çok mu masraf açar arkadaşlar.
Resim
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #53 gönderen vosbik » Çrş Ara 29, 2010 6:55 pm

slm.vosların az gibi görünen çürükleri başınıza çok büyük dertler açabilir.motorunu yürüyenini vb aladan önce nasıl motor ustasına gösteriyorsak çürüklerini kasasını vb de vostan anlayan bir kaporta ustasına gösterirseniz daha detaylı bilgiye ulaşırsınız.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
vosbik
Administrator
Administrator

Cvp:

Mesaj #54 gönderen vosbik » Çrş Ara 29, 2010 6:58 pm

fuat yazdı:temiz vosvos arıyorum ilgilenen arkadaşlara duyurulur..

merhaba fuat bey.alım satım ilanları için www.vospazar.com adresine bakabilirsiniz.temiz derken kast ettiğiniz nedir?orjinal mi modifiyeli mi?düz cam mı bombe cam mı?pre mi?fiyat aralığı nedir?hangi şehirdesiniz?hangi şehirden vos bakıyorsunuz?bu vb soruların yanıtlarını bildiriseniz ilgilenen dostlarımız varsa sizinle irtibata geçerler.ama dediğim gibi bu kiriterlerin cevaplarını vospazar sitemize arıyorum kısmına bir ilan bırakırsanız daha iyi sonuca ulaşırsınız.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
Kullanıcı avatarı
halit83
Vosdost

Mesaj #55 gönderen halit83 » Prş May 19, 2011 8:34 pm

bence en önemlisi hava sogutmalı bir araba nasıl kullanılır bunu öğrenin
Kullanıcı avatarı
Fischer
Vosdost
Kan Grubu: A Rh -
Vosvosumun adı: Henüz yok

Mesaj #56 gönderen Fischer » Cum Haz 17, 2011 7:30 pm

Bilgiler güzel teşekkürler =)
Resim
Nuae
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +

Mesaj #57 gönderen Nuae » Prş Ara 29, 2011 7:07 am

Merhabalar;

Ben lisede okuduğum yıllardan itibaren çok sevmiş ve beğenmişimdir vosvosu. Şuan üniversite 3. sınıftayım ve dedim ki artık bir tane alınmalı. Hepiniz çok güzel ve değerli bilgiler vermişsiniz, ayrıca teşekkür ediyorum ancak benim başka bir ricam olacak. 10 milyara yakın bir bütçem olacaktır (ailemden gelecek katkıyı bilemediğimden net konuşamıyorum); bana tavsiye edebileceğiniz satılık bir vosvos var mıdır acaba? Buradaki ustalardan bir-ikisinin bu iyidir dediği vosvos'a kendi tanıdığım bir vosdost ile bakmaya ve büyük ihtimalle de sahip olmaya gideceğim.

Şimdiden teşekkür ediyorum, sevgiler, saygılar.
Non Fui
Fui
Non Sum
Non Curo.
bardsoil
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh -

Mesaj #58 gönderen bardsoil » Çrş Eki 17, 2012 11:56 pm

Öncelikle herkese merhaba ben ozan

yaklaşık bir senedir vos almak için kolları sıvadım fakar bir türlü cesaretimi toplayamadım bir çok araştırma yaptım ama olumlu yanıt kadar olumsuz yanıtta var. şöyle söyleyeyim aylık bin tl maaş alıyorum bu aracı almalımıyım bana çok masraf açarmı? araçtırmalarım sonucu eğer aracı seversen o da seni sever yolda bırakmaz diyorlar. evet ben canımdan çok severim sırf yağmur değmesin diye bile üstünü örterim bakım konusunda hiç bir korkum yok ama parasal konuda biraz tereddütlerim var malum gelirim iyi değil aile durumundan dolayı biraz olsun yük benim sırtımda ama istiyorumki şöyle tatlı bir arabam olsun.. sizce ne yapmalıyım önerileriniz bekliyorum abilerim kardeşlerim..
kumushi
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Mesaj #59 gönderen kumushi » Cmt Şub 02, 2013 5:55 am

merhaba arkadaşlar öncelikle bilgiler için çok teşekkürler gerçekten hepsi çok yararlı.bende bir vos severim ilk arabamız bir vosvostu ozaman daha 6-7 yaşlarındaydım şimdi olduk 28 hala vosvos aşkı bitmedi..tekrar almayı düşünüyorum bütçe olarak maksimum 8000-9000 arası düşünüyorum metal göğüse hastayım ama 74 ün gülen bakışınada bitiyorum..yaklaşık olarak 1 aydır yoğun bir araştırma içindeyim sorunlu birşey almak istemiyorum bakımlarını hiç aksatmam onda sorun yok ama yolda bırakma ihtimalini düşünmek bile istemiyorum.. merak ettiim şeyler 1300 motor vosvosların kimisi km de 50 krş yakıyor deniliyor ve benzin kadar yağda yakıyor deniliyor bu doğrumu? bu arada kimisi hava soğutmalı diyor kimisi hayır yağ soğutmalıdır vosvoslar diyor..kafalar bulanıyor..başka bir forumda görmüştüm her ay ustasına göstermek gerekir deniliyor gerçekten böylemi? yardımınızı tavsiyelerinizi satılık vosvos tavsiyelerinizi bekliyorum...8000-9000 tl lik bir vosvos ortalama 35 kuruş yakan zırt pırt biyerden arıza vermeyen voss bulabilirmiyim sizce??
Doğu
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +

Mesaj #60 gönderen Doğu » Cmt Şub 02, 2013 7:32 am

-vosvoslar sadece hava soğutmalıdır.
-1.300 cc de yakıt ortalama şehir içi 10 litre civarında. benzin şu anda 4.850 TL. oda 48 kuruş yapar.
-benzin kadar yağ yakıyorsa sıkıntı vardır, sağlıklı bir vosvosta öyle durum söz konusu değil.
-ben her ay değil 2 hafta bir giderim ustama ama genelde vosvosumla değil, diğer arabamla muhabbete. güncel araçlardan daha çok bakım ister doğrudur her ay abartı olmuş. gerçi dediğim gibi sanayi ortamına alışınca vosvosun olmasa bile muhabbete gidebiliyorsun. : )
-bütçen düzgün bir vosvos almak için yeterli. iyice araştır ve mutlaka bir bilenle bakmaya git. o fiyatada çok düzgün arabalar olduğu gibi, patates arabalarda satılabiliyor, 1-0 yenik başlama.

burayıda okuyabilirsin, faydalı bilgiler mevcut;
http://klasikkaplumbaga.blogspot.com/#! ... osvos.html
En son Doğu tarafından Cmt Şub 02, 2013 7:33 am tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir