Kapalı kamyonetten hususiye çevirmek istiyorum! YARDIM

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
stspin
Vosdost
Vosvosumun adı: Şavk

Kapalı kamyonetten hususiye çevirmek istiyorum! YARDIM

Mesaj #1 gönderen stspin » Pzr Kas 03, 2013 4:23 pm

slm herkese.71 model t2 sahibiyim.bazı t2lerde ruhsatında hususi olarak geçtiğini ve 2 senede bir vizeye girdiğini okuyorum.bunu yapan t2 kullanıcılları varsa yada beni konuyla ilgili aydınlatan arkadaşlar olursa çok sevinirim.bol voslu günler.

aracımın ruhsatındaki bilgiler şöyle;
  • cinsi; kapalı kasa kamyonet
  • kullanım amacı; yük nakli-hususi
  • koltuk sayısı; 3(sür.dahil)
  • net ağırlığı; 1165kg
sormak istediğim konu şu;

• hangi işlemleri takip edersem aracımı hususiye çevirebilirim?
  • makina mühendisleriyle görüşmem gereken bir durum varmı?
  • kullanım amacını ''hususi-yolcu nakli'' ne çevirsem işimi görürmü? yoksa cinsinidemi değiştirmem gerekiyor.bildiğim kadarıyla bir aracın cinsini değiştirmek çok zor.
  • koltuk sayısı 3 ve arkaya koltuk ekletsem ruhsatta + koltuk sayısı olarak işlettikten sonra hususiye çevirmem dahamı kolay olur?

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir