LPG İSTANBUL

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
VOSVOS321
Vosdost
Kan Grubu: B Rh -

LPG İSTANBUL

Mesaj #1 gönderen VOSVOS321 » Pzr Kas 17, 2013 9:28 pm

Selamlar İstanbulda LPG taktırmak istiyorum.Ankaradaki Tataroğlu firması çok tercih ediliyor fakat sorun çıktığında istanbuldan ankaraya gidip gelmek büyük problem.Ayrıca sefaköyde Ali ustadan da çok söz ediliyor.Tavsiyelerinizi bekliyorum.Saygılar İyi günler

vosvosserdar
Vosdost

Cvp: LPG İSTANBUL

Mesaj #2 gönderen vosvosserdar » Cmt Oca 11, 2014 10:32 pm

lpg egzost cubuğu temin edebilirim kendim de 10 yıldır kullanıyorum.lpg montaj işyerleri aynı ürünü 150 liraya sunuyor.
vosvosta her türlü yardıma hazırım.msn ve telefonla ulaşabilirsiniz.

ResimResim
baweri
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

Cvp: LPG İSTANBUL

Mesaj #3 gönderen baweri » Cmt Şub 22, 2014 1:14 am

Ototest Esenler de takılıyor tavsiye ederim. Face de vostest grubundan bakabilirsiniz

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir