Gölcük Kemal usta nasıldır ?

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Keremkucukemir
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

Mesaj #1 gönderen Keremkucukemir » Prş Eyl 22, 2016 1:09 pm

Arkadaşlar kocaelinde ikamet ediyorum.Yeni bir vosvos kullanıcısı olacağım inşallah.Tabi vosvos için en önemlisi sanatkâr ve işi bilen bir usta olmalıdır bence.Yalnız gölcükteki kemal ustayla ilgili pek bilgi bulamadım haberi buldum okudum fakat telefon numarası bulamadım.Hem yeni vosvos kullanıcısı olmak için tecrübelerinizi hemde kemal usta hakkında ilgili yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Cvp: Gölcük Kemal usta nasıldır ?

Mesaj #2 gönderen orko » Cum Eyl 30, 2016 6:51 am

hoş geldiniz. gölcük terminal yanında bir dükkanı var kemal ustanın. işini biraz yavaş ama temiz yapar şeklinde söyleniyor. ben üniversiteyi kocaeli de okudum vosvosumla birlikte ve elbette uzun yıllar önce. orada yaşadığınız için çok şanslısınız.
stresss...
begenc
Vosdost
Kan Grubu: A Rh -
Vosvosumun adı: mortingen forest

Mesaj #3 gönderen begenc » Çrş Eyl 27, 2017 1:51 am

Keremkucukemir yazdı:Arkadaşlar kocaelinde ikamet ediyorum.Yeni bir vosvos kullanıcısı olacağım inşallah.Tabi vosvos için en önemlisi sanatkâr ve işi bilen bir usta olmalıdır bence.Yalnız gölcükteki kemal ustayla ilgili pek bilgi bulamadım haberi buldum okudum fakat telefon numarası bulamadım.Hem yeni vosvos kullanıcısı olmak için tecrübelerinizi hemde kemal usta hakkında ilgili yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkür ederim.

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir