LPG SİSTEMLERİ

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Er_cU

Mesaj #11 gönderen Er_cU » Sal Eyl 26, 2006 6:23 pm

allah çene vermiş yaa..adama.laflara bak...alırım aklını lennn süt beyaz buğra

vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #12 gönderen vosbik » Çrş Eyl 27, 2006 12:08 am

ercü hem laf atıyorsun hemde cvp gelince bir havalara giriyorsun.ya bırakın artık şu alırım anahtarını geyiğinide.biraz yaratıcı olun.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
Er_cU

Mesaj #13 gönderen Er_cU » Çrş Eyl 27, 2006 7:50 am

alırım anahtarını yazmıyoki orda allah göz vermişşş :) yaratıcımı? sen önce kendine bak len...elinde kağıt kalem ne kadar yaktığını hesaplamaklamı oluyo yaratıcılık :)
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #14 gönderen vosbik » Çrş Eyl 27, 2006 12:31 pm

yoo.ne kadar yaktığımı hesap etmek yaratıcılık değil.zaten sürekli hesap etmiyorum.moralim bozluyor çünkü.:) alırım aklını ha düzelt bakalım msj ı sonrada bana laf et.olmaz kardeşim öyle şeyler.olmaz.anlıyor musun.olmaz. :)
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
phenomenon
Vosdost

Mesaj #15 gönderen phenomenon » Cmt Kas 11, 2006 3:55 pm

arkadaşlar lpg karbürötörünü nereye monte ettiriyosunuz koltuğun arkasına mı yoksa motorun orayamı monte ettriyosunuz? bi ara taktırmıştım lpg beyin içerdeydi koku geldiği için söktüm attım ama şimdi bidaha taktıracam beyini motorun yanına biyere monte etsek bi sakıncası olurmu acaba? hem ayar yaparken falan cok zor oluyo içerde arabaya gir cık koltuğu yatır tesisatı kaldır vs.
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #16 gönderen [ WOLF ] » Cmt Kas 11, 2006 5:14 pm

Motora arkadan baktığında sol yan boşluğa bujilere rahat ulaşabilmek için birazda üste monte ediliyor..
phenomenon
Vosdost

Mesaj #17 gönderen phenomenon » Cmt Kas 11, 2006 8:02 pm

evet bende kafamda orası olur diye tasarlıyodum uygundur yani.teşekkürler..
Kullanıcı avatarı
blue_face
VosvosTÜRK LPG Uzmanı
VosvosTÜRK LPG Uzmanı

Mesaj #18 gönderen blue_face » Pzt Kas 13, 2006 7:15 pm

phenomenon yazdı:arkadaşlar lpg karbürötörünü nereye monte ettiriyosunuz koltuğun arkasına mı yoksa motorun orayamı monte ettriyosunuz? bi ara taktırmıştım lpg beyin içerdeydi koku geldiği için söktüm attım ama şimdi bidaha taktıracam beyini motorun yanına biyere monte etsek bi sakıncası olurmu acaba? hem ayar yaparken falan cok zor oluyo içerde arabaya gir cık koltuğu yatır tesisatı kaldır vs.

yapılan sistem cok yalnışşşş :( hiç öle bi montaj sistemi olmazz :( olamaz hem sağlık acısından iyi olmaz hemde randıman acısından iyi olmazz motor içersine takıla bilir elbetteki yeterki takacak kişi ustaolsun
BluE_FirE ****vosvosturk büyük bi aileeee****

[email protected]
0506.390.61.63
0535.283.59.04
0542.215.32.27
0312.623.32.25
kapsonlupolar
Vosdost

Mesaj #19 gönderen kapsonlupolar » Cum Kas 17, 2006 2:59 pm

ARKADAŞLAR ŞU LPG KONUSUNU GENEL OLARAK Bİ ELE ALSAK BENDE YENİYİM VE TÜP TAKTIRCAM BANA BİRAZ AKIL VEREBİLİRMİSİNİZ VE SİZCE RUHSATA İŞLETMELİMİYİM
BEN TÜPÜ BAGAJA KOYDURMAYI DÜŞÜNÜYORUM?
İŞTE BEN İŞTE OĞLUM İŞTE BİZİM VOSVOSUMUZ İŞTE VOSVOSTURK
Resim
Kullanıcı avatarı
blue_face
VosvosTÜRK LPG Uzmanı
VosvosTÜRK LPG Uzmanı

Mesaj #20 gönderen blue_face » Cum Kas 17, 2006 5:58 pm

kapsonlupolar yazdı:ARKADAŞLAR ŞU LPG KONUSUNU GENEL OLARAK Bİ ELE ALSAK BENDE YENİYİM VE TÜP TAKTIRCAM BANA BİRAZ AKIL VEREBİLİRMİSİNİZ VE SİZCE RUHSATA İŞLETMELİMİYİM
BEN TÜPÜ BAGAJA KOYDURMAYI DÜŞÜNÜYORUM?

tankı nereye koydurmak istediğin fark etmez ister koltuk arkasın aistersen önde bagaja koy işletip işletmemek senin elinde olan bişey işletirsen biraz uğraşırsın ama cevirmelerde aklında soru işareti olmaz...işletmessende sen rahat bi insansan eger ben hallederim falan dersen o da ayrı ama cezası var dır bunu da aklında bulundurmanda yarar var
BluE_FirE ****vosvosturk büyük bi aileeee****

[email protected]

0506.390.61.63

0535.283.59.04

0542.215.32.27

0312.623.32.25

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir